В Україні відновлюється робота стаціонарних постів ДАІ. Наказ №177 від 4 травня 2011

Вчора, 6 червня 2011 року в Україні набув чинності наказ МВС від 4 травня 2011 N177, відновлюючий роботу стаціонарних постів ДПС ДАІ. Згідно з документом, у термін до 10 червня стаціонарні пости повинні бути приведені у відповідність новою схемою розміщення, а також забезпечені необхідною технікою, документацією та службово-довідковими матеріалами.

У цілому, згідно з наказом, відновлює роботу 34 стаціонарних постів ДПС ДАІ в 17 областях України, а також у місті Києві.

Одночасно з початком дії цього наказу втратив чинність аналогічний наказ МВС від 19 січня 2011 N22. До речі, цим наказом було передбачено появу на дорогах стаціонарних постів ДАІ приблизно в ці ж терміни.

Встановлено, що стаціонарний пост ДПС ДАІ - це місце несення служби нарядами ДПС, обладнане спеціальними службовими приміщеннями, оснащене технічними та спеціальними засобами, інженерними та іншими спорудами, а також території, закріплена за ними.

Власне, таке ж визначення стаціонарного посту ДПС дано і в наказі що скасовується.

"Тим не менше, новий документ відрізняється від того що припиняє дію. Наприклад, він викладений більш стисло, в ньому відсутні норми про функції постів, а також їх повноваження. Замість цього новий документ містить посилання на нормативні акти, що регулюють ці питання, зокрема, на інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС", - відзначають аналітики.

По суті, затвердження нового документа викликано необхідністю удосконалення його норм, в той же час він не містить суттєвих змін.

07.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250