Geely - сама просуваєма автомобільна марка

І знову успіх! За підсумками 19-го Київського Міжнародного Автосалону SIA 2011, Група компаній «АІС» і марка Geely стали кращими у номінації «За просування бренду на українському ринку».

Перемога в даній номінації - яскраве свідчення успішної стратегії просування марки, яку реалізує Група компаній «АІС». Не дивно, що цієї нагороди удостоїлася саме Geely: на SIA 2011 її експозиція новинок була наймасштабнішою серед всіх представлених брендів. П'ять прем'єр, три з яких з'являться вже в цьому році, - підтвердження серйозних намірів Групи компаній «АІС» і марки Geely щодо подальшого завоювання вітчизняного ринку.

Так, вже в липні офіційно будуть оголошені ціни на седан D-класу Emgrand EC7. Цей автомобіль одержав п'ять зірок за результатами незалежних краш-тестів C-NCAP і титул самого безпечного автомобіля в Китаї, а його «зовнішність» розробляли у найкращих дизайнерських ательє світу. Слідом за ним на ринок вирулить представник С-high-класу Geely SL - його дебют очікується ближче до осені. Тоді ж з'явиться і кросовер Geely MK Cross, побудованим на базі популярного хетчбека Geely MK-2. Компактний хетчбек Geely SC5, чий авангардний дизайн створив Джорджетто Джуджаро, стане доступним у наступному році.

У зв'язку з розвитком бренду Geely Група компаній «АІС» тут же, на автошоу, оголосила про розширення дилерської мережі по всій Україні та запросила до співпраці партнерів. Умови, пропозиція імпортерів, дуже вигідні - дилерська маржа становить 8%.

Високі темпи розвитку марки Geely в Україні підтверджують і результати продажів. За підсумками 4-х місяців 2011 року (з січня по квітень), автомобілі Geely стали лідерами за обсягами продажів серед всіх китайських легкових марок, а серед іномарок С-класу випередили популярні європейські бренди. Згідно з даними реєстрації нових автомобілів ІАГ «Авто-Консалтинг», майже три чверті «китайського» ринку в Україні належать Geely: із загальної кількості автомобілів C-класу китайського виробництва, які імпортуються в Україні, 74,4% продажів припадає саме на цей бренд.

Гідна якість і багате оснащення за розумні гроші, стабільні показники якості, підтвердженням чого є 5-річна гарантія від офіційного імпортера - Групи компаній «АІС», великий вибір фірмових кредитних програм - завдяки цим перевагам автомобілі Geely є на сьогоднішній день самою привабливою пропозицією на українському ринку. Крім цього, Geely - єдиний бренд в даному сегменті, який надає покупцям безкоштовно послуги служби підтримки.

07.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250