В Україні скоротилися продажі автомобілів

Згідно з попередніми даними Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД), після успішних для українського авторинку березня і квітня в травні відбулося падіння продажів нових автомобілів.

Так, якщо в березні і квітні на українському ринку було реалізовано 18,800 і 19,675 тис. нових автомобілів, то в травні автопродажі скоротилися до 17,500 авто.

Разом з тим, в порівнянні з травнем минулого року автопродажі виросли. За даними асоціації Укравтопром, в травні 2010 року загальний обсяг продажів усіх типів автотранспортної техніки в Україні зафіксовано на рівні 16, 078 одиниць.

Однією з основних причин падіння продажів у ВААІД називають недопоставки автомобілів в Україну і виниклий внаслідок цього дефіцит авто. Крім того, за даними асоціації, в травні спостерігалося зменшення кредитних автопродажів у зв'язку з тим, що банки після скасування ДАІ дозволу на внесення до свідоцтва про реєстрацію кредитних авто відповідних записів "Кредит. Відчуження тільки з дозволу кредитної установи" стали обережними і скорочують кількість виданих кредитів на покупку авто.

"У зв'язку з тим, що падіння автопродажів в Україні призводить до зменшення надходжень до держбюджету, ВААІД має намір звернутися до Президента та Прем'єр-міністра з метою привернути увагу до кризової ситуації, яка може виникнути на автомобільному ринку України, та з проханням дати доручення відповідним структурам щодо термінового внесення змін до законодавства щодо забезпечення продажів автомобілів в кредит", - відзначили в асоціації.

07.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250