Ввезення вантажного транспорту хочуть звільнити від ПДВ

У Міністерстві інфраструктури України розглядається законопроект, що передбачає тимчасові податкові пільги для ввезення вантажного транспорту та автобусів. Документ лобіює Асоціація міжнародних автомобільних перевізників

Законопроектом передбачається тимчасово, до 1 січня 2017 року, звільнити від ПДВ ввозяться трактори колісні для перевезення напівпричепів (сідельні тягачі), напівпричепи бортові, напівпричепи-рефрижератори та контейнеровози, моторні транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше ( включаючи водія), що ввозяться. З робочим об'ємом циліндрів двигуна більше 5000 куб. см.

На думку розробників з АсМАП, тимчасові втрати від запропонованих змін при ввезені нових вантажних транспортних засобів у межах від 300 до 1000 одиниць на рік складуть від 60 млн. грн. до 200 млн. грн.

Їх пропонується компенсувати за рахунок значного збільшення оплати інших податків - зборів та обов'язкових платежів при істотному збільшенні обсягів надання послуг з міжнародних автоперевезень та податків, виплачуваних суб'єктами за рахунок створення нових робочих місць.

08.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250