У зведеннях ДАІ немає, що син мера Дніпродзержинська збив на смерть людину

Вже кілька днів 300-тисячне місто розбурхують чутки про те, що в ДТП потрапив син мера Станіслава Сафронова - 25-річний Максим. Згідно чутці, увечері 3 червня хлопець в'їжджав в місто з боку Дніпропетровська по проспекту Леніна і на транспортній розв'язці біля пам'ятника Брежнєву збив пішохода що перебігав проспект.

«Вже півміста пересуджує про це, але офіційної інформації немає. З чуток, Максим їхав на «Мерседесі ML» (коштує $ 35-40 000. - Авт.) І збив людину на смерть», - каже депутат міськради і екс-кандидат у мери міста Ігор Лісничий. Чув про це і інший депутат - Віталій Купрій. «Чутки ходять, але особисто мені нічого не відомо. Знаю тільки, що син Сафронова займається якимось бізнесом і взагалі живе в Києві», - говорить Купрій.

Жителі Дніпродзержинська не сумніваються, що правоохоронні органи намагаються приховати ВІП-ДТП. «Насправді на цій ділянці дуже складний рух - там велике кільце, постійно багато транспорту, маршрутки, на додачу ще й трамвайні шляхи. ДТП тут не рідкість», - говорить городянин Дмитро Антонов.

Сам Станіслав Сафронов вчора не відповідав на наші телефонні дзвінки, а в обладміністрації повідомили, що він разом з мерами найбільших міст регіону на виїзному засіданні парламентського комітету з екологічної політики в Кривому Розі. У міськДАІ запевнили, що 3 червня у Дніпродзержинську було тільки одне ДТП. «По вулиці Дніпропетровській (інший район міста. - Авт.) - Зіткнулися два автомобілі - обійшлося без жертв, є постраждалий, у нього забій голови. Чутки про ДТП за участю Сафронова-молодшого - тільки чутки», - розповів співробітник прес-служби міськДАІ Ігор Малітенко.

08.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250