Футболістові, що збив на смерть маму з дітьми, можуть за гроші скоротити термін

Захисник ФК «Севастополь» 25-річний Владислав Піскун, який збив на смерть жінку і її двох дочок, може уникнути більш суворого вироку, на якому наполягає прокуратура.

Раніше лихачу вже винесли вирок - тюремний строк на 6,5 років. Учора ж на засіданні суду за апеляційною скаргою прокуратури і потерпілих, з'ясувалося, що ФК «Севастополь» відшкодував родичам загиблих витрати на похорон, і ця обставина може змусити суд не змінювати своє рішення щодо терміну.

«Суд зацікавився сумою, яку вже сплатив футбольний клуб, і зобов'язав мене надати довідку. Це може вплинути на вирок», - повідомив адвокат футболіста Олександр Рудь. Необхідні документи захиснику треба надати до 29 червня - на цю дату призначено наступне засідання суду.

У той же час адвокат потерпілих Анатолій Єременко уточнив, якщо захист зможе довести виплату витрат на поховання (сума не озвучується), вирок залишиться в силі, а якщо немає - є шанси посилити вирок: "Але нехай Піскун не говорить, що це він збиток відшкодував , це зробив клуб для своєї репутації».

Відзначимо також, що потерпілі відмовилися від моральних претензій до Піскуна, які раніше оцінили в 12 млн грн. «Вони це зробили не для того, щоб його на 10 років посадити, а з милосердя. Дізнавшись, що у нього маленька дитина та дружина безробітна, бабусі загиблих дівчаток вирішили: чого ще одній дитині життя ламати? Нехай він ті копійки, які на зоні заробить, своїй дитині відсилає. А 12 мільйонів з'явилися з розрахунку по три мільйони на кожного потерпілого: овдовілому Данилові, двом бабусям і дідові».

08.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250