Стаціонарні пости в Криму

Сьогодні в Криму знову запрацюють 4 стаціонарних поста ДАІ, які в 2005 р. були скасовані за наказом екс-міністра МВС Юрія Луценка.

Тепер ці будови, звані в народі «хатинками», «будками» і «склянками», будуть оснащені інтернетом, факсом, а також засобами примусової зупинки машин та надання першої медичної допомоги. Постам наказано стежити за порядком на дорозі і допомагати водіям (там, наприклад, може зупинитися і подрімати втомлений далекобійник, не боячись, що його пограбують).

Крім того, на постах «Турецький вал» і «Ангарський перевал» встановили сучасну систему «Рубіж» з відстеження порушників: радар сканує машини по номерах і через базу даних визначає авто, які числяться в розшуку, або водіїв з раніше зафіксованими порушеннями. Зупиняти і перевіряти кожний автомобіль тепер необов'язково.

За словами начальника ДАІ Криму Володимира Загинайло, інспектори готові працювати по-новому: «З-за кущів службу ніхто нести не буде, - говорить Загинайло. - Машини ДАІ будуть чергувати на аварійно небезпечних ділянках траси і там, де найчастіше трапляються ДТП. А щоб інспектори не переміщувалися самовільно, їхні машини обладнали GPS-навігаторами. Тепер пересування кожного авто видно на інтерактивній дошці з точністю до метра, і якщо щось на дорозі трапиться - ми будемо знати, де в цей момент машина ДАІ була».

10.06.2011

рекламный баннер 300 на 250