«NIKO Junior Fest» - все найкраще дітям!

Компанія «НІКО-Україна», офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, повідомляє про підведення підсумків фестивалю дитячої творчості «NIKO Junior Fest».

4 червня 2011 з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на території дилерського центру «НІКО-Україна» на Подолі відбувся унікальний фестиваль дитячої творчості «NIKO Junior Fest».

Фестиваль відвідали близько 400 гостей з дітьми.

Партнерами фестивалю виступили компанії «Знайка», «Хелен Дорон Рання Англійська», «Radex», «Весела Наука», Асоціація дитячої моди, «Веселка 4 you», «Майстерня Дива», студія танцю «Кубана Бум».

Організатор фестивалю - компанія «НІКО-Україна» - підготувала для своїх маленьких гостей різні майстер-класи з малювання, ліплення, танців, дефіле, декупажу, англійської мови. Був проведений показ колекцій дитячої моди, серед якої всі присутні змогли побачити роботи молодих дизайнерів Марини Денисенко та Юлії Кукош - колекції «Морський патруль» і «Кібершкола». На подіумі виступили моделі «Асоціації дитячої моди» - еліт клас «Фрі-стайл».

На семінарі від «Веселої науки» юні дослідники поринули у світ захоплюючих експериментів: малювали невидимим чорнилом, придумували фарби-хамелеони, дізналися, що таке реактивний рух та інерція, винайшли альтернативні джерела енергії для автомобіля, влаштували магнітні перегони.

Досвідчений та турботливий викладач школи «Хелен Дорон Рання Англійська» - Джульєтта, подарувала дітям захоплюючу подорож до Англії, де всі вони весело грали і розмовляли англійською, як рідною мовою.

На майстер-класі від мережі магазинів розвиваючих іграшок «Знайка» діти грали з ZOOBом - принципово новим рухомим конструктором, успішно завоювали любов батьків і дітей у всьому світі завдяки своїм здібностям що розвиваються і безмежністю можливостей.

Майстер-клас з декупажу від компанії «Radex» під назвою «Світ очима дітей» дозволив побачити внутрішній світ і переваги кожної дитини. Малюки з допомогою викладачів створили панно з образами, запропонованими на вибір з різних тематик.

«Майстерня Дива» провела майстер - клас з ліплення з глини, де кожна дитина змогла не лише придбати навички скульптора, але і забрати додому свою «саморобку».

Для маленьких автолюбителів спеціально був організований майстер-клас з вивчення будови автомобіля, в рамках якого пройшла демонстрація навчального ролика і екскурсія на СТО.

Веселі аніматори від «Веселка 4 you» веселили дітлахів образами диснеївських мультфільмів, проводили веселі конкурси та дарували подарунки.

На вході кожен бажаючий мав можливість сфотографуватися і отримати своє фото на пам'ять із символом фестивалю «NIKO Junior Fest» - плюшевим автомобілем Міцик.

Для дорослих гостей фестивалю діяла виставка автомобілів і тест-драйв, де кожен бажаючий отримав кваліфіковану консультацію з питань автомобіля, а також випробував його у дії.

10.06.2011

рекламный баннер 300 на 250