Україна пропонує Росії спростити життя людям при проходженні митниці

Українська та російська митниці домовилися надалі спрощувати митні процедури на спільних кордонах.

Як повідомили в прес-службі Державної митної служби України на зустрічі керівників митних служб України і РФ, обговорювалося виконання попередніх домовленостей.

Зокрема, спрощення митного контролю потягу № 1/2 «Київ - Москва». Тепер він проводиться на станціях відправлення / прибуття без зупинки в пунктах пропуску на спільному українсько-російському кордоні, відзначили в прес-службі, додавши, що це створює зручні умови для пасажирів, оскільки скорочується час прямування поїзда, «не буде нічних побудок, і люди можуть комфортно і без всяких зупинок дістатися з Києва до Москви або у зворотному напрямку».

Калетник запропонував у майбутньому поширити дію цього нововведення і на інші поїзди сполученням «Київ - Москва». На сьогоднішній день по цьому маршруту йдуть 4 цілорічних поїзда і 4 додаткових, які формуються в столицях двох держав. Транзитних поїздів, що проходять по маршруту «Київ - Москва», - 35.

Що стосується майбутніх спільних дій, то українська митна служба готова надалі реалізовувати з Росією ті ж проекти, що і з польськими колегами, - коридори Євро-2012 для уболівальників, реверсивні смуги руху, в потенціалі можливість он-лайн дізнаватися про поточне завантаження пунктів пропуску , щоб мати можливість вибрати оптимальний маршрут.

У найближчі два тижні Митна служба України також запропонує робочій групі в складі представників ДМСУ, зацікавлених міністерств, представників регіональної влади безпосередньо на місці вивчити можливості максимального прискорення митного оформлення на поромній переправі «Крим - Кубань». Зокрема, розглядається варіант пілотного проекту про взаємне визнання результатів митного контролю. Це ще більше прискорить проходження прикордонних формальностей і знизить час очікування, відзначили в прес-службі.

10.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250