У Житомирі двоє «умільців» забезпечували водіїв підробленими довідками

У Житомирській області за результатами спільних перевірок Коростенської транспортної прокуратури, прокуратури Житомирської області та транспортної міліції припинено діяльність двох осіб, які спеціалізувалися на виготовленні та збуті фальшивих медичних довідок та медичних карток для водіїв.

Про це повідомили в прокуратурі Житомирської області.

За інформацією старшого помічника прокурора Житомирської області з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті Йосипа Пшевлоцького, "умільці діяли з розмахом - використовували в роботі комп'ютерну техніку, навіть вели своєрідний облік прибутків та бланків медичних довідок".

І. Пшевлоцький також повідомив, що зловмисники продавали фальшиві довідки по 240 грн. за кожну.

"Фальсифікат реалізовували також громадянам, які перебували на обліку в наркодиспансері", - повідомив помічник прокурора.

Він також повідомив, що зловмисники продали довідку, по якій дозволяється сідати за кермо незрячій людині.

"Таким чином, така протиправна комерційна діяльність створювала реальну загрозу безпеці руху і могла привести до невідворотних наслідків", - зазначив І. Пшевлоцький.

 Під час оперативних заходів міліція виявила понад сотню порожніх бланків і заповнених медичних довідок, більше п'ятисот фальсифікованих медичних бланків з фотографіями замовників та понад 30 тис. грн., отриманих зловмисниками від реалізації довідок.

За фактами підробки документів і шахрайства прокуратурою порушено кримінальні справи стосовно двох житомирян за статтею 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут і використання підроблених документів) і статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Замовників фальшивих довідок також притягнуть до кримінальної відповідальності за частиною 3 статті 358 КК України (використання завідомо підробленого документа). Кількість замовників поки не уточнюється.

10.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250