На ЛАЗі будуть збирати Renault

Компанія Рено Україна спільно із Львівським автобусним заводом (ЛАЗ), оголосили про початок роботи над новим проектом - каретою швидкої допомоги на базі автомобіля Renault Master. Про це повідомили в Рено України.

На цьому тижні, восьмого червня у Львові пройшла презентація двох автомобілів Renault Master, переобладнаних в карети швидкої допомоги на виробничих потужностях ЛАЗу.

На першому етапі спільного проекту будуть переобладнати автомобілі Renault Master в автомобілі швидкої допомоги та запускати на виробничих потужностях ЛАЗу для потреб міст, приймаючих Євро 2012. У перспективі - виробництво трансформованих автомобілів для інших галузей в Україні і розширення ринку збуту за рахунок продажів в країни СНД.

У Рено України відзначають, що одним із завдань проекту є зробити автомобілі швидкої допомоги на базі Renault Master більш доступними за рахунок локального виробництва. "Даний проект має істотне значення для промисловості України, сприяючи розвитку локальних підприємств-постачальників комплектуючих. Проект в перспективі буде розвиватися і в інших напрямках (міліцейські, пожежні автомобілі, а також автомобілі для професійного використання: рефрижератори, інкасаторські і інші), що буде сприяти залученню нових сучасних технологій в Україні", - пояснили в компанії.

Технології переобладнання автомобілів будуть надані компанією Renault спільно зі своїм французьким партнером, сертифікованої компанією, що займається переобладнанням автомобілів.

10.06.2011

рекламный баннер 300 на 250