Львів'яни через жадібність селян втратили сучасну транспортну розв'язку

Таким чином, прийнято безпрецедентне рішення відмовитися від будівництва дорожньої розв'язки, необхідної для безпечного транспортного сполучення навколо стадіону та виїзду на кільцеву дорогу.

«Коли стало зрозуміло, що домовитися буде неможливо, ми подали до суду. Учора відбулося чергове засідання, проте представники відповідача до суду не прийшли. У цій ситуації нам нічого не залишалося, як шукати альтернативні варіанти вирішення питання», - пояснив ситуацію заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький.

Раніше представники громадян, земельні ділянки яких збиралася викупити Львівська ОДА, заявили, що місцева влада не враховує їхні інтереси.

«Це зовсім не так, - зазначив Губицький. - Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 17 березня 2011 № 195-р "Про викуп земельних ділянок з мотивів суспільної необхідності" вартість земельних ділянок, запропонована державою громадянам, склала близько 120 тис. грн. Це вдвічі перевищує кошти, які згідно з договором емфітевзису ці громадяни погодилися отримати від гр. Петришина».

Таким чином львів'яни втратили можливість побудувати за державні кошти транспортну розв'язку на вулиці Стрийській - Кільцевій дорозі з виїздом на міжнародну трасу М-06, в яку держава планувала вкласти близько 200 млн. грн інвестицій.

10.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250