Новий Volkswagen Beetle буде продаватися в Україні

У наступному році на український ринок повернеться німецький Жук, причому це буде модель нового покоління, представлена цієї весни.

Про це на щорічному фестивалі VW Fest повідомив Філіп Халла, директор з продажу легкових автомобілів Volkswagen компанії Порше Україна.

Жуки будуть поставлятися із заводу Volkswagen в Мексиці, як і новий VW Jetta, прем'єра якого відбулася на столичному фестивалі

Новий Жук на 15 см довше, на 8,5 см ширше і на 1,2 см нижче попередника. Автомобіль отримав більш агресивний дизайн кузова, передні фари зі світлодіодними елементами, і тепер позиціонується як спортивний автомобіль.

У салоні VW Beetle використовуються карбонові вставки, а на передній панелі розташовані три датчики. Вперше для Жука доступні панорамний дах, ксенон і світлодіоди для їзди у день.

У Європі базовим стане 1,2-літровий бензиновий турбомотор, що розвиває 105 к.с. Крім нього будуть доступні 160-сильний 1.4 TSI і дволітровий 200-сильний турбомотор. Дизельних двигунів на європейському ринку буде два - 105-сильний 1.6 і 140-сильний 2.0. Менший турбодизель - найекономічніший у лінійці, з витратою палива 4,3 л/100 км. Які двигуни будуть доступні в Україні, представники Volkswagen не уточнюють.

Beetle не претендує на великі продажі, але повинна бути представлена на всіх ринках, де продається Volkswagen. Роль наймасовішої моделі в Україні відведена Polo Sedan російської збірки. У 2012 році дилери розраховують продати 5000 таких машин.

14.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250