У Криму молодий водій без прав зламав щелепу даїшнику

Дві години тому в район Ради міністрів АРК в масовому порядку стали з'їжджатися машини з міліцейськими номерами, з яких виходили офіцери міліції і дівчата в бронежилетах.

Виявилося, тут тільки що побили міліціонера, що чергував у своїй машині на перехресті вулиць Кірова та Горького. «У нас там тимчасовий пост - йде реконструкція пішохідної частини, проїзд заборонено. З боку вулиць Кірова під'їхав молодий чоловік, спробував звернути на Горького. Інспектор йому роз'яснив, що проїзд заборонено. Водій у відповідь почав хамити і вимагав пропустити його. Інспектор пробив машину по базі даних, виявилося, номери у неї чужі, а водій позбавлений права керування транспортним засобом. Почувши це, молодик ударив інспектора в обличчя. Наш співробітник не розгубився, застосував прийоми рукопашного бою і тут же викликав групу. Зараз нападник затриманий, інспектор ДАІ госпіталізовано, він отримав нелегкі ушкодження. Може бути, перелом щелепи і струс мозку», - повідомив начальник прес-служби Кримського управління ДАІ Микола Астапов.

За словами очевидців, все сталося так швидко, що вони нічого не зрозуміли: «Я виходив з маршрутки. Він (супутник нападника) сидить у машині, а даїшник - у своїй, на водійському місці. Даішник йому кричить: «Виходь сюди, чорт!». Хто кого вдарив, я не бачив. Потім понаїхало всяких вищих чинів і відвезли обох».

«Ніхто не нападав на даішника. Ви б бачили, як він мене валяв, подивіться - вся футболка в бруді, - жестикулює спортивний молодий чоловік, який сидів з нападником в одній машині. - Мент скажений якийсь! Не винні ми ні в чому, це ментовське беззаконня».

Представитися молодий чоловік відмовився. Підтримати його приїхали друзі. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

14.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250