Дерев'яний BMW K 1600 GTL представлений в Україні

Остання версія мотоцикла BMW K 1600 GT / GTL була представлена в листопаді минулого року на автосалоні EICMA в Мілані, встановивши нову норму для люксових байків класу touring. І один з український дизайнерів був настільки захоплений мотоциклом, що вирішив зробити його дерев'яну модель, масштабом 1:12, яка приєдналася до вже наявних в колекції спортбайка Honda CBR 1000RR, Suzuki GSX-R600 і трьом класичним чоппери.
Звуть майстра В'ячеслав Воронович, він зі Львова. Його варіант BMW K 1600 GTL хоч і дерев'яний, але має колеса що обертаються, робочу підвіску, можливість регулювання висоти вітрового скла, кермо що повертається, функціональні передні і задні амаортізатори і т.д., практично відрізняючись від оригіналу лише матеріалом з якого він виконаний.

Більшість компонентів моделі виконані з ясена, в той час як лейбл BMW виготовлений з червоного дерева. Підвіска, вітрове скло виконані букового дерева.

У металі BMW K 1600 GTL має більш широке вітрове скло, аудіосистему з модулем Blsuetooth, GPS і супутниковим радіо, хромовані елементи кузова і оригінальну колірну схему, але не всі елементи байка можна відобразити в дерев'яній моделі.

15.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250