На бульварі Шевченка в Києві тепер можна проїхати тільки по середній смузі

Половину вулиці зі сторони центру розрили - а саме ліву крайню смугу, а на правій зазвичай стоїть припаркований транспорт.

У найближчі тижні водіїв чекають труднощі на і без того завантаженому бульварі Шевченка. Половину вулиці зі сторони центру розрили - а саме ліву крайню смугу. Виходить, що для водіїв вільна тільки одна середня полоса, оскільки крайня права завжди забита припаркованим транспортом. Як розповіли в «Київавтодорі», бульвар розрили через підведення комунікацій. Нещодавно КМДА підписала розпорядження про прокладання труб до 5-зіркового готелю «Хілтон», який добудовують на бул. Шевченко, 28/30. 24-поверховий комплекс, включаючи готель на 259 номерів, потрібен для прийому гостей Євро-2012.

Але після того як до готелю підведуть труби, до реконструкції самого бульвару приступлять в «Київавтодорі». У середині літа на двох сторонах хочуть частково замінити комунікації, постелити новий асфальт. Потім почнуть демонтувати стару огорожу, яку реставрують і поставлять назад. На самому бульварі замінять ліхтарі, лавочки, доріжки. Закінчити все планують до осені.

Об'їхати цю ділянку можна по вул. Б. Хмельницького або вул. Л. Толстого. Обидві паралельні бул. Шевченко. Також можна використовувати вул. Саксаганського.

15.06.2011



рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250