В НТУУ «КПІ» розробили пожежний автомобіль для села

Новий пожежний автомобіль на конверсійному шасі ЗІЛ був розроблений концерном «УКРПОЖСЕРВІС» спільно з Науковим парком «Київська політехніка».
зилНовинка демонструвалася на нещодавно відбушийся в Києві Міжнародній виставці Агро-2011. Машину розробив ЗАТ Український пожежний концерн «УКРПОЖСЕРВІС» - відомий виробник, що спеціалізується на будівництві пожежних автомобілів та рятувального обладнання ось вже 18 років. В даному випадку проектувати нову модель йому допомагав Науковий парк «Київська політехніка». Особливість машини - конверсійне шасі ЗІЛ без пробігу, яке обійдеться покупцеві в кілька разів дешевше нового. Думається, що даний факт притягне увагу наших аграріїв, які часто не мають можливості придбати нові пожежні автомобілі.

Науковий парк «Київська політехніка» створений на базі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут». До його складу входять підрозділи НТУУ «КПІ», наукові, виробничі, навчальні організації, технопарк "Київська політехніка", бізнес-інкубатор "Київська політехніка", що працюють в області високих технологій, а також консалтингові, юридичні, фінансові та інші суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють кадрове, правове, інвестиційне забезпечення і супровід інноваційної діяльності.

15.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250