За хороші автобуси в Криму будемо платити більше

Власники автобусів знову накручують ціни на проїзд, домагаючись підвищення тарифів на 5-10%. Квиток із Сімферополя до Ялти за 27 грн. додасть ще 2-3 грн. «Деякі перевізники, у яких витрати перевищують встановлені законом 22 коп. за 1 км, відповідно до закону можуть подати документи з обгрунтуванням 24 або 25 коп., - пояснив  глава Рескому АРК з транспорту і зв'язку Микола Черевков. - Наприклад, «Транс-Тур» вже підняли тариф до 24 коп.».

Зараз спецкомісія розглядає документи ще 22 кримських перевізників. Особливу увагу приділяють техстану транспорту та рівнем сервісу. «Є шикарний« Мерседес», а є вбитий «Ікарус» . І вони обидва возять по 22 коп. за км. Це хіба конкурентний ринок? - Обурюється голова «Асоціації перевізників Криму» Микола Діскін. - А тим, хто переживає за високі тарифи, можу сказати, що вище 26 коп. ніхто не поставить - інакше люди не поїдуть».

Платити додатково за комфорт поки доведеться тільки на міжміському і приміському сполученні. «Про індивідуальні тарифи в міських маршрутках поки говорити рано», - запевнив начальник управління транспорту і зв'язку міськвиконкому Сімферополя Наріман Мусаєв.

16.06.2011

рекламный баннер 300 на 250