У Києві можуть закрити Метроград через будівництво автомобільного тунелю

Головний архітектор Києва Сергій Целовальник заявив, що проект будівництва розв'язки на Бессарабській площі передбачає закриття торгово-розважального комплексу Метроград.

"Хотілося б реалізувати ідею розв'язки на Бессарабці - машини будуть перед нею йти під землю і виїжджати на позначці пл. Льва Толстого. Метроград для цього доведеться прибирати", - заявив архітектор.

"Другий рівень - нинішній. Третій - естакада з бульвару Шевченка до вулиці Басейній, з виходом до бульвару Лесі Українки. Це дозволить якось розосередити транспортні потоки", - упевнений він.

Крім того, він розповів про майбутню реконструкції в районі Європейської площі. "У конкурсі на вулиці Хрещатик, 5, проект архітектора Бабушкіна не виграв, там інший переможець. Зараз у замовника проект не затверджений. Висотки там не буде, хоча це та точка на Хрещатику, де подібне будівля цілком може бути".

"Проект Європейської також хороший. Він передбачає будівництво чотирьох рівнів під землею від Майдану до Європейської: паркінг, торговий центр. Покращиться транспортна розв'язка на самій площі. Залишати так, як є, не можна. Там зараз великі пробки. Але потрібен інвестор" - додав Целовальник .

Крім того він відповів на питання про можливі майданчиках для будівництва Київ-Сіті - міжнародного ділового центру. "Вважаю, що загальна територія Княжого Затону найбільш сприятлива зона. Там є дві станції метро, магістраль на Бориспіль, красиві види на правий берег", - зазначив архітектор.

"Інший майданчик - біля озера Вирлиця, уздовж проспекту Бажана. Третя - біля нового Дарницького мосту, поруч із Княжий затон. Потім лівобережний центр біля вулиці Луначарського, але там дуже мало місця. На правому березі - це ВДНГ. Тут є можливість по вулиці Заболотного виїхати до лівого берега. Тим більше ми скоро почнемо будувати підводний тунель із виходом на лівий берег у Бориспільському напрямку. Сюди ж дотягнуть метро, є одеський напрямок. Останній майданчик - аеропорт в Жулянах. Там можна також знайти місце під бізнес-центри", - підкреслив Целовальник.

16.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250