Белоруснефть об'єднає свої активи в Україні

БНК-України і Белоруснефть-України планують злиття до 2012 року. Про це в ході конференції "Нафтопереробка, нафтотранспорт, нафтотрейдінг в країнах СНД і Балтії", що проходить 16-17 червня в Одесі, повідомив заступник генерального директора компанії Белоруснефть Сергій Каморніков.

Як повідомили організатори конференції, консалтингова компанія UPECO, Сергій Каморніков зазначив, що процес об'єднання компаній є тривалим через законодавчі особливості України, зокрема, необхідності отримати від Антимонопольного комітету України дозвіл на злиття.

ЗАТ Білоруська нафтова компанія (БНК) створена в травні 2007 року. Здійснює експорт нафтопродуктів виробництва ВАТ Нафтан і ВАТ Мозирський НПЗ. Дочірня компанія БНК-України була створена в березні 2010 року. Займається збутом нафтопродуктів.

Державне виробниче об'єднання Белоруснефть - провідне підприємство нафтове в Республіці Білорусь. Товариство з обмеженою відповідальністю Белоруснефть-України зареєстровано 25 червня в Чернігові. На території України підприємство займається роздрібною та дрібнооптовою торгівлею паливом, у тому числі і скрапленим вуглеводневим газом виробництва БГПЗ.

16.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250