Столичні паркування подорожчають з наступного року

У Києві збираються навести порядок з міськими парковками. У Київраді вже готується відповідний проект. «Поки у нас немає остаточного рішення, але варіантів може бути три, - сказав голова фракції «Столичні реформи» Юрій Дмитрук. - Перший - усі парковки передадуть «Київтранспарксервісу». Не секрет, що зараз КП підпорядковується тільки 20% парковок. Решта, можна сказати, існують нелегально». Другий варіант - власники парковок укладуть договір з містом і будуть перераховувати податок з кожного квадратного метра. Але зараз депутати - члени робочої комісії розглядають і варіант передачі «Київтранспарксервісу» в концесію приватній фірмі.

«Для приватника встановлять суму, яку він буде перераховувати до бюджету з кожного квадратного метра стоянки. А також граничний рівень плати за годину, які він може стягувати з водіїв - це приблизно 10 грн. Нехай фірма наводить порядок на парковках», - говорить Дмитрук. За словами депутата, до кінця року ціна на стоянку для водіїв не поміняється.

Зараз директор КП Олена Поліщук у відпустці, її обов'язки виконує Андрій Дудка. Але після закінчення відпустки Поліщук, як кажуть у мерії, вона буде звільнена.

17.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250