У Запоріжжі іномарки заганяли під землю і розбирали на частини

У Запоріжжі затримали банду, яка впродовж трьох останніх років полювала на машини на Запоріжжі і Дніпропетровщині. Як розповіли в прес-службі УМВС в Запорізькій області, на початку своєї діяльності кримінальне тріо запорожців спеціалізувалося виключно на автомобілях марки «Деу Ланос», але через деякий час перемкнулися на заморські Mitsubishi і Toyotа.

Злодії викрадали авто і, розібравши, продавали по запчастинах, а іноді й «заганяли» в недоторканому вигляді. Довгий час правоохоронці не могли знайти злочинців, адже рівень секретності у бандитів був на заздрість ЦРУ - в передмісті Запоріжжя вони облаштували собі підземну майстерню, де і розбирали крадені іномарки. Зовні майстерня виглядала, як невеликий сарайчик, зате всередині приміщення піднімалася підлога і відкривався доступ у підземну частину - величезне покинуте армійське укриття. Сюди бандити провели світло, встановили верстати і спокійно проводили маніпуляції з краденим чотириколісним добром.

Зараз всі три учасники угруповання перебувають під вартою, а слідство з'ясовує, скільки всього автомобілів вони встигли вкрасти.

20.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250