В Україну приходить Ferrari

У четвер, 23 червня, в Києві відкривається перший в Україні салон Ferrari. Про це розповіли в компанії REDCAR (офіційний імпортер Ferrari в Україні).

Автосалон, розташований на вулиці Шота Руставелі, готували близько півроку, відповідно до нових стандартів італійського бренду. Площа Ferrari Kiev становить 380 м.кв.

До відкриття в салоні представлять чотири Ferrari: два варіанти моделі California, 458 Italia, і червону Ferrari 599 GTB Fiorano F1 в спортивній конфігурації. П'яте місце у вересні заповнить новий трьохдверний суперкар Ferrari - Ferrari FF, перша в історії Ferrari повнопривідна модель.

"Ми вели переговори з Ferrari з 2007-го, - зазначив генеральний директор компанії REDCAR Геннадій Овчарук. - І щасливі тому, що через 4 роки легендарний автомобільний бренд з'явиться і в Україні. Ми більше року готувалися до презентації Ferrari: вивчали їхні корпоративні стандарти, навчали персонал на тренінгах в Італії, враховували кожну дрібницю при проектуванні салону. Зараз ми готові запропонувати своїм клієнтам повний спектр послуг: від підбору автомобіля до його обслуговування на професійному сервісі Ferrari. Для нас це відкриття - не просто презентація в Києві чергового салону. Це визнання країни на міжнародному рівні ".

Ferrari S.p.A. - Італійська компанія, що базується в місті Маранелло. Заснована в 1928 році Енцо Феррарі, з 1947 року крім гоночних болідів випускає спортивні автомобілі.

Компанія REDCAR входить до групи компаній VIPOS. На сьогодні VIPOS представляє в Україні автомобільні бренди Bentley, Spyker, Lamborghini.

21.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250