Ціни на київські гаражі - найвищі в Україні

Середня ціна на капітальні гаражі в Києві коливається від 8 до 15 тисяч доларів залежно від району міста.

 У результаті дослідження було з'ясовано, що бажаючим придбати собі металевий бокс в столиці Україні доведеться розлучитися мінімум з 4 тисячами доларів США.

У регіонах України ціни трохи нижче. Так, найдешевші гаражі, можуть придбати собі жителі Тернополя та Вінниці. Середня ціна гаража тут становить близько 3,5 тисяч доларів. У великих містах (Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ, Львів та ін) середня їх вартість коливається від 5 до 7 тисяч доларів.

Таким чином, Київ залишається найдорожчим містом для покупки "житла" автомобіля. Проте, в порівнянні з докризовим періодом, ціни зараз значно нижче. Приміром, на початку 2008 року стандартний гараж (19-26 квадратних метра) дешевше, ніж за 10 000 доларів США в продаж не виставлявся. У районах, наближених до центру, ціна пропозицій коливалася від 20 тисяч до 45-55 тисяч доларів США (залежно від капітальності, стану, наявності документів).

Купівля місця на паркінгах - також недешеве задоволення. Так, у віддалених від центру районах (Лісовий, Троєщина, Дарниця) зараз можна знайти варіанти вартістю від 7 до 20 тисяч доларів, а в центрі (Печерськ, Шевченківський) і того більше - 40-70 тисяч.

21.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250