Батько дівчинки, загиблої під колесами мажора, розстріляв кривдника

Перший трагічний поворот у долі чоловіка стався тоді, коли п'яний син голови райдержадміністрації на службовому автомобілі збив його дитину. Але водія амністували і звільнили в залі суду. Другий раз доля звела батька і вбивцю випадково. Ця зустріч закінчилася стріляниною і кримінальною справою.

Школярка Юлія з подругою поверталися додому. У сотні метрів від будинку дівчинку збив УАЗ райдержадміністрації. Водій, син тодішнього голови РДА, з місця аварії зник.

"Вона загинула на місці. Єдине, як говорив патологоанатом, вона усміхнена була, вона нічого не зрозуміла. Вона на тому сплеску так і померла", - розповідає мати загиблої Олена Сурмило.

Водія-вбивцю суд амністував. За словами батьків загиблої дитини, незважаючи на рішення суду, про помсту і не думали. Але через півтора року доля звела батька дівчинки з її вбивцею біля місцевого магазину.

"Він стоїть п'яний, я проходжу. Він мені - пі **** ст в спину. Я сказав - так пішов ти. Він - я тебе урою щас, покладу поруч з донькою! У мене зашуміло в голові, очі кров'ю налились. Тоді я йому вистрілив в обличчя, мені хотілося закрити йому рот", - розповідає батько Юлі Василь Сурмило.

Чоловік переконує - якщо б дійсно хотів помсти, зробив би це не газовим пістолетом, і вже, напевно, без свідків.

Версію іншого боку почути не вдалося - адвокат потерпілого спілкуватися відмовився.

У суді адвокат наполягає, що батько дівчини вистежив потерпілого і вистрілив в обличчя навмисно - у чоловіка пошкоджено око. Між тим, до журналістів потрапили унікальні кадри камер відеоспостереження. Тут добре видно, що Василь Сурмило пройшов повз кривдника дочки, і тільки потім чомусь повернувся.

Правоохоронці порушили кримінальну справу. Василю Сурмило загрожує 8 років позбавлення волі.

22.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250