Азаров звільнить чиновника, який хотів придбати Toyota Camry за бюджетні гроші

Уряд має намір і надалі дотримуватися режиму економії для органів виконавчої влади до вирішення гострих соціальних проблем в країні, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Режим жорсткої економії для органів влади ми витримали, і нічого - працюємо. І будемо витримувати далі", - сказав він, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у середу вранці. Прем'єр повідомив, що у вівторок Державне казначейство припинило платіжне доручення Київського центру зайнятості на придбання досить дорогого легкового автомобіля.

"Я схвалив дії казначейства. Крім того, думаю, що Міністерство соціальної політики розірве стосунки з керівником центру, який дозволив собі забути про доручення прем'єр-міністра", - підкреслив Азаров.

"Навіть не мрійте про придбання персонального автотранспорту, поки ми не вирішили найгостріші проблеми людей. Відповідальність за дотримання режиму жорсткої економії ніхто не відміняв", - додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київський обласний центр зайнятості при Міністерстві праці та соцполітики в серпні - вересні 2011 року має намір придбати автомобіль Toyota Camry. Покупка повинна були здійснитися за рахунок коштів Фонду соцстраху на випадок безробіття. Намір Центру купити дорогу машину йде врозріз з політикою економії в міністерствах і відомствах, яку в минулому році проголосив прем'єр-міністр Микола Азаров.

22.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250