Водіям-порушникам будуть показувати страшні відеоролики з місць ДТП

У Тернопільській області з метою зменшення аварійності співробітники обласної Державтоінспекції ввели для водіїв-порушників перегляд шокуючих відеосюжетів з місць дорожньо-транспортних пригод.

Як розповів старший інспектор ДАІ області Микола Лецкалюк, для цих цілей переобладнали мікроавтобус, який оснащений телевізором і відеоапаратурою.

За його словами, такий захід, як профілактична бесіда і перегляд шокуючого відеоролика про наслідки ДТП замість складання протоколу, застосовують до тих водіям, які скоїли незначне порушення ПДР і до яких би застосовувався мінімальний штраф. При цьому водій має вибір - подивитися відео або таки отримати протокол, після складання якого потім доведеться сплатити штраф.

«На перегляд відеоролика запрошуємо і пасажирів, щоб і вони усвідомили, якому ризику піддається їхнє життя через недотримання норм елементарного поведінки на дорозі водієм», - зазначив Лецкалюк.

Крім відеоролика, порушникам також пропонують переглянути альбоми фотографій з місць скоєння ДТП. За даними Лецкалюка, мікроавтобус з телевізором супроводжуватиме ті пости ДАІ, які чергують на найбільш аварійних ділянках Тернополя та області.

«Надалі плануємо проводити аналогічну роботу серед пішоходів, адже саме вони, не замислюючись про наслідки, виходять на дорогу, де кожна помилка або недбалість може призвести до непоправного», - зазначив він.

22.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250