У Києві все частіше крадуть автомобільні номери

За останні два тижні на одній стоянці по вул. Оранжерейній невідомі зняли номери з чотирьох машин.

Пропажа номерів з автомобілів останнім часом стала досить масовим явищем. Причому нерідко вкрадені номери «засвічуються» в кримінальних історіях. Так, власник одного з автомобілів, побачивши пропажу номерних знаків, відразу ж зателефонував у міліцію. Як виявилося, саме вчасно: вже через кілька хвилин міліціонери отримали повідомлення, що машина з цими номерами була помічена при пограбуванні банку!

Іншому автомобілісту пощастило більше через особливості його машини. У ній задній номерний знак розташований занадто низько, тому нерідко відвалювався. Власник закріпив номер саморізами, які зловмисники в поспіху не встигли викрутити. Зате передній номерний знак, який був закріплений просто на повномірній табличці, злочинці зняли і викинули в траву.

Власники ще двох автомобілів так і не дізналися долю своїх номерних знаків. Тепер постраждалим автомобілістам доведеться писати заяви в міліцію і купувати дублікати.

Нагадаємо, ДАІ пропонує уряду відмовитися від проведення тимчасової реєстрації автомобілів, з видачею тимчасових номерів і техпаспорта.

23.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250