Поліси КАСКО можуть подорожчати на 20%

Страховики хочуть, щоб українці платили за поліси, як у Європі.

Тарифи по одному з найпопулярніших видів страхування - КАСКО - до кінця цього року можуть зрости на 10-20%.

Про це заявив заступник голови ради Ліги страхових організацій України Олександр Залєтов.

Подорожчання КАСКО, за його словами, буде обумовлено декількома факторами. По-перше - зростанням темпів продажів нових автомобілів, спровокованим, в свою чергу, бажанням населення вигідно вкласти знецінюються заощадження.

«На тлі низької прибутковості банків і високих ризиків щодо інфляції в Україні до кінця 2011 року буде збільшуватися споживання. Відповідно, населення буде активніше витрачати гроші. Існують непогані прогнози по темпах продажів нових автомобілів в ціновому сегменті 100-200 тис. грн. На цьому підйомі виросте і ціна на поліси КАСКО», - упевнений експерт.

Ще одним фактором збільшення вартості КАСКО, за словами Залєтова, стане стрімко зростаюча в останні роки збитковість подібних полісів страхування і бажання лідерів ринку підтягти українські страхові тарифи до європейських.

«В Україні КАСКО на дорогі і дуже дорогі автомобілі, продається дешевше, ніж в Європі. І це з урахуванням того, що у нас збитки вище, ніж на Заході. Автомобіль у нас такий же, як в Європі, збитковість по ньому вище, ніж у Європі, а клієнт чомусь платить менше», - пояснює логіку експерт.

24.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250