У Азарова знизили ціновий коридор для бензину

Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні Експертно-аналітичної групи (ЕАГ) з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості.

Як повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості, учасники засідання відзначили, що тенденція зниження цін на світовому нафтовому ринку дозволяє говорити про зниження цін на нафтопродукти в Україні.

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойко, ситуацію на ринку нафтопродуктів вдалося стабілізувати завдяки співпраці уряду з виробниками і нафтотрейдерами.

"Завдяки злагодженій роботі вдалося стабілізувати ситуацію і не допустити подій, які зараз спостерігаються на ринку пального сусідніх країн", - зазначив Бойко.

За оцінками учасників ЕАГ, запаси палива на ринку дозволяють повністю забезпечити попит в Україні на бензин усіх марок і дизпаливо в короткостроковій і довгостроковій перспективах.

Також з метою збереження стабільної ситуації учасники засідання ЕАГ виступили з ініціативою продовження дії закону про зниження ставки акцизного збору на нафтопродукти.

25.06.2011

рекламный баннер 300 на 250