Київські даішники погрожували водієві розправою

Ввечері 27 червня редакція порталу Дорожній контроль отримала повідомлення від автомобіліста про скоєння кримінального злочину працівниками ДАІ Дарницького району Києва.
Якийсь Віталій повідомив, що за адресою вул. Ревуцького 36 інспектори ДАІ вкрали у нього документи.

Його машину нібито зупинили за перевищення швидкості на виїзді з Києва в бік Борисполя. Причому київські даішники перебували за знаком -  вже на території області. Інспектор запропонував водію вирішити питання без протоколу.

Віталій від пропозиції працівника міліції відмовився, після чого почали складатися адміністративні матеріали. Під час підписання протоколу, автомобіліст в своїх поясненнях вказав у ньому слова інспектора ДАІ. Правоохоронець даний протокол не читав і відразу ж вручив водію постанову про штраф.

Забравши документи, Віталій сів у свій автомобіль. У цей момент даїшники почали читати протокол і побачили в ньому пояснення водія. Інспектор підбіг до Віталія і почав погрожувати йому, щоб він повернув документи і їхав з ними до райвідділу.

Спочатку водій не погодився, на що даішник заявив, що зараз викличе Беркут, його покладуть "мордою в асфальт", одягнуть наручники і силою доставлять в управління. Інспектор погрожував Віталію 185-ю статтею і арештом на три доби. В результаті психологічного тиску, водій погодився і повернув назад свої документи. Даішники змусили Віталія їхати за ними в Дарницьке відділення міліції.

За 100 метрів від РВВС, водій зупинився і заявив інспекторам, що нікуди їхати не буде оскільки зараз приїде Дорожній контроль. Почувши це, працівники ДАІ з документами Віталія зникли в невідомому напрямку. Після того, як ДК прибув на місце і почав брати пояснення у потерпілого, через три хвилини приїхали даішники. Інспектор спробував повернути документи, які в підсумку поклав на багажник автомобіля.

Від будь-яких коментарів інспектор ДАІ відмовився, і як можна швидше спробував сховатися з місця злочину. Інспектор не віддав Віталію копію протоколу, хоча він розписався про її отримання.

Нагадаємо, гучний скандал із даішниками стався в Києві 23 грудня 2010 року. Інспектор пред'явив посвідчення, однак після цього його напарник підійшов до автомобіля, відкрив замок, і з нецензурною лайкою почав витягати водія з автомобіля.

Дії даішника кваліфікували за ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу. Даішнику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.

29.06.2011

рекламный баннер 300 на 250