Peugeot везе в Україну лімітовану версію купе RCZ

В Україні стала доступна лімітована версія спорт-купе Peugeot RCZ - Asphalt. Головна відмінність спецверсії від серійних автомобілів - кузов, покритий сірою матовою фарбою. Усього подібних автомобілів буде випущено 800 екземплярів, 15 з яких планується продати в Україні. Ціна становить $ 44990.

Як повідомили в Пежо Україна, купе RCZ Asphalt комплектується турбованим бензиновим двигуном 1,6 E THP, потужністю 200 к.с. з 6-ти ступінчастою механічною коробкою передач.

Автомобіль пропонується вже з встановленим опціонним обладнанням: Hi-Fi аудіосистема JBL, сигналізація, пакет Vision (ксенон, омивачі фар, коректор фар, датчик падіння тиску в шинах), литі 18-дюймові диски Full Spirit Grey. Крім того, спецверсія оснащується мультимедійною системою з кольоровим висувним діспеем - опція, яка не доступна для інших комплектацій, що поставляються в Україну.

У салоні RCZ Asphalt шкіряна обробка (електропривод і підігрів сидінь), логотип Asphalt на підголовниках і килимках, бейджи Asphalt і супорти чорного кольору.

Нагадаємо, ціна стандартної версії RCZ 1.6 E 200 к.с. становить $ 37 120. Пакет додаткових опцій коштує $ 12 250.

Модель виробляється на заводі Magna Steyr в Австрії, що спеціалізується на дрібносерійному виробництві ексклюзивних автомобілів і продається майже в 80 країнах світу.

29.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250