Вантажівки MAN стали економічніше

Як показав автопробіг по 10 країнам Європи, вантажівки MAN TGX у виконанні EfficientLine дозволили заощадити до 3,3 л палива на 100 км.

З метою підтвердження економічності нових моделей сідельних тягачів TGX у виконанні EfficientLine компанія MAN Truck & Bus організувала порівняльний пробіг двох машин - звичайною і з новим пакетом. За 2 місяці автомобілі сумарно пройшли більше 22 тис. км по дорогах 10 країн. В результаті, середня витрата палива автомобіля TGX EfficientLine склав 29,6 л на 100 км проти 32,9 л у стандартного тягача TGX. Світовий дебют магістральних тягачів MAN TGX у виконанні EfficientLine відбувся в на Ганноверському автосалоні у вересні минулого року. Чим же відрізняються нові машини?

По-перше, поліпшеною аеродинамікою: зник протисонячний козирок над лобовим склом, з'явився новий бічний спойлер, що закриває паливний бак. По-друге, зменшилася споряджена маса: легкосплавні колісні диски і алюмінієві балони ресіверів знизили вагу на 200 кг. По-третє, тягач отримав шини із зменшеним опором коченню: більш того, за тиском останніх тепер постійно стежить електронна система Tyre Pressure Monitoring.

Багато змін, спрямованих на зменшення витрат палива, застосовані і усередині автомобіля. Так, в турбодізеле застосований повітряний компресор, який включається тільки коли це необхідно (90% часу він не працює). Більше того, в моторі встановлений більш ефективний генератор зі збільшеною на 10 ампер потужністю. Покращує економічність і автоматична коробка передач TipMatic, що отримала гальмо-сповільнювач Eco Intarder: у вимкненому стані сила тертя його шестерень знижена на 25%. Знижено і енергоспоживання приладовій панелі: для її висвітлення застосована технологія, що вимагає 42 Вт замість 300. І остання зміна, спрямоване на поліпшення економічності - перенастроювання електронного обмежувача максимальної швидкості: на машинах EfficientLine вона знижена з 90 до 85 км / год.

30.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250