Мийка високого тиску може пошкодити шини

У ході дослідження впливу мийок високого тиску на автомобільні шини експерти DEKRA отримали сенсаційні результати. Виявляється, струмінь високого тиску може з легкістю пошкодити покришки.

Мова йде про подачу гострого струменя води, націленого на певну ділянку шини з відстані чотирьох сантиметрів на протязі всього лише п'яти секунд. Боковина шини при цьому з-за сильного ерозійного ефекту, великого гідравлічного тиску і його наслідку - перегріву, порушують структуру матеріалу шини, що сприяє формуванню пузирів в шарі гуми і зниження її міцності. Згодом, при впливі на шину високого навантаження, наприклад, рух на високій швидкості по автомагістралі, така покришка розривається, що загрожує фатальними наслідками.

Перші ознаки пошкодження шини при митті - це виникнення тіньових ділянок. На практиці вони виявляються відразу ж після миття шини, тому що в цих місцях боковина через перегрів швидко висихає. Згідно твердженням експертів DEKRA, друга ознака пошкодження шини - виникнення здуття на боковині шини. При таких пошкодженнях шина не ремонтується і вимагає заміни.

Уникнення таких неприємностей при використанні миючих установок в домашніх умовах, слід дотримувати відстань від наконечника пістолета до поверхні шини не менше 20 см, а також потрібно використовувати наконечник з найширшою насадкою-розприскувачем (кут розбризкування: 20 ° - 45 °). Навіть якщо шини дуже сильно забруднені, наконечник пістолета необхідно тримати на вищевказаній відстані і, не зосереджуючи струмінь в одній точці.

30.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250