Лімітована версія Grand Vitara New Vision вже в Україні

У сімействі повнопривідних позашляховиків SUZUKI, що володіють унікальними технічними характеристиками, з'явилася лімітована версія Grand Vitara new Vision з новим рівнем комфорту і стилістично доопрацьованій за рахунок аксесуарів.

У лімітованої версії GRAND VITARA тепер оснащується передньою захисною дугою "Off-road", захисними накладками "CityPack", камерою заднього вигляду і мультимедійною системою Fantom з сенсорним екраном.

Мультимедійна система Fantom крім Bluetooth, жорсткого диска 1Гб (CD-changer), USB, CD з МР3 з антеною і 4 або 7 динаміками, також включає TV / DVD-програвач та GPS-навігацію (Navitel). При бажанні до Fantom можливо підключити систему контролю тиску в шинах і т.д.

В результаті SUZUKI Grand Vitara new Vision крім унікальної системи повного приводу і конструкції кузова забезпечує новий рівень комфорту і зовнішню стилістику.

Цей автомобіль створений для того, щоб споживач міг не залежати від ситуації. Grand Vitara New Vision не тільки надійна і технологічна, а й оснащена сучасними системами.

30.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250