ЗАЗ Lanos випускатиметься ще мінімум 5 років

Як заявив віце-президент корпорації «УкрАвто» Олег Папашев, Запорізький автомобілебудівний завод («ЗАЗ») має намір випускати модель Lanos ще як мінімум п'ять років.

За словами топ-менеджера, сьогодні модель користується попитом, а для глибокої модернізації потрібні певні кошти. «Сьогодні« ЗАЗ» не виробляє таких обсягів, яких було б достатньо для накопичення прибутку, щоб інвестувати у виробництво і в модернізацію. Тому ще близько п'яти років Lanos буде продаватися, а далі подивимося», - зазначив Олег Папашев. Він пояснив, для того, щоб виробництво нової моделі або оновлення існуючої виявилося рентабельним, «ЗАЗу» необхідно завантажити близько 90% від проектних потужностей - 120-140 тис. автомобілів.

Разом з тим восени поточного року «ЗАЗ» планує запустити виробництво автомобіля Lanos з автоматичною коробкою передач, після чого він надійде в продаж. При цьому компанія поки не планує установку дизельного двигуна. За словами голови правління «ЗАЗу» Миколи Євдокименко, ЗАЗ Lanos з коробкою «автомат» буде на $ 1200 дорожче аналогічної версії з «механікою».

Нагадаємо, за підсумками травня, «ЗАЗ» займає третю сходинку в рейтингу найбільш продаваних автомобільних марок в Україні. У минулому місяці Запорізький автозавод реалізував в Україні 1486 автомобілів, що 16,1% менше, ніж у квітні, і на 32,2% більше, ніж у травні 2010 року.

01.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250