Скільки часу займає заміна водійського посвідчення в Україні?

В ДАІ почали видавати водійські посвідчення з обмеженням терміну дії 50 років. До того ж, відповідно до Міжнародної Конвенції про дорожній рух, в правах стали вказувати додаткові категорії, яких не було в попередніх водійських посвідченнях: А1, В1, С1, BE, CЕ і т.п.

У МРЕВ процедура заміни водійських посвідчень зараз максимально проста і відкрити додаткову категорію можна без здачі іспитів.

Для того, щоб замінити водійське посвідчення старого зразка на нове достатньо подати в МРЕВ наступні документи:
Фото
Паспорт
Колишнє водійське посвідчення
Талон попереджень
Особисту картку водія, що підтверджує здачу іспитів у ДАІ
Дійсну медичну довідку
Техпаспорт і його копію. Можливо надати і техпаспорт, де одержувач нових прав не буде значитися власником, а вписаний, як має право управління.

Такий набір документів дозволяє замінити права без здачі теоретичних і практичних іспитів в МРЕВ. Вже через 1,5 години в МРЕВ видадуть новенькі права. Обійдеться така послуга трохи більше 300 грн, з урахуванням комісії банку, розташованого в будинку МРЕВ.

У новому водійському посвідченні вже значиться кінцевий термін його дії (50 років з моменту видачі), а також зазначені категорії, відповідно до нових вимог Конвенції. Талон попереджень до нових прав вже не видається.

Навіть в суботу процедура заміни прав не вимагає занадто великого часу і укладається в 1,5 години.

04.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250