Балансування та підкачування коліс

Якщо колеса не збалансовані чи погано збалансовані, при русі на певних швидкостях може з'явитися нездорова вібрація на кермі. При цьому при їзді по місту ви можете її і не помітити, оскільки на малих швидкостях (до 100 км / год) вібрації може і не бути, точніше, вона буде, але настільки мала, що ви її не відчуєте.

Їзда на невідбалансованих колесах страшна тим, що повільно, але впевнено розбивається ваша ходова, а на великих швидкостях може трухнуть так, що ви не впораєтеся з управлінням (враховуючи якість наших доріг, шанси злетіти з дороги в 2 рази вище, ніж на відбалансованих колесах) .

Балансування потрібно обов'язково проводити при зміні гуми. Після цього раз на півроку перевіряти балансування, адже по наших дорогах у вас можуть трохи деформуватися диски і баланс буде порушений.

Також потрібно стежити за тиском повітря в колесах. Бажано встановлювати той тиск, який рекомендує виробник автомобіля для вибраного вами розміру шин. Перевіряти тиск повітря в шинах потрібно 1 раз на 2 тижні влітку, а взимку - раз на тиждень. Обов'язково потрібно перевірити тиск повітря, якщо машина довгий час стояла без руху.

04.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250