Водій мікроавтобуса колов собі опій прямо на маршруті

Співробітники Управління Державної автомобільної інспекції в Полтавській області 4 липня затримали водія маршрутного автобуса, який перевозив пасажирів у стані наркотичного сп'яніння в Кременчуці (Полтавська область).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області.

Згідно з повідомленням, затриманий водій міркоавтобуса по маршруту № 11, що працював на зміну в стані наркотичного сп'яніння.

"Завдяки пильності городян, які повідомили про цей факт правоохоронцям, вдалося припинити протиправну поведінку та своєчасно усунути загрозу для життя і здоров'я людей, яку реально представляв водій "під кайфом", - сказано в повідомленні.

28-річного водія перехожі помітили в момент вживання наркотиків, побачивши через вікно автобуса, як водій за допомогою шприца вводить собі у вену рідина бурого кольору.

Встановлено, що це був розчин опію ацетильованого.

Вилучений при затриманні підозрюваного речовий доказ направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області для проведення хімічного дослідження, пасажири висаджені, а автобус поставлено на штраф-майданчик ДАІ Кременчука.

За фактом незаконного вживання наркотичного засобу в місці масового перебування громадян порушено кримінальну справу за статті 316 Кримінального кодексу.

05.07.2011



рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250