В Одесі заборонили проїзд повз СБУ

Міська влада заборонила проїзд повз будівлі СБУ по вул. Єврейській. Нагадаємо, що кілька місяців тому дорога була відкрита рішенням КП «СМЕП».

«Я розпорядився прибрати цей знак, бо він був незаконним. Обмежувати рух можна лише за розпорядженням мера, а такого для цієї ділянки не було, - розповідає екс-директор КП Вадим Чорний. - На мене чинили тиск, щоб повернути знак, але все вирішилося в особистій бесіді мера Олексія Костусєва з начальником УСБУ. Останній заявив, що знак їм не дуже потрібен».

У транспортному департаменті запевняють, що розпорядження градоначальника було, а знаки повернули після звернення есбеушників. «Ця ділянка резервна і, в принципі, не задіяна для руху. Ми обговорили це питання на засіданні комісії і вирішили піти на зустріч силовикам, - пояснює заступник директора транспортного гордепартамента з питань інфраструктури Сергій Дашковський. - Що стосується розпорядження, то рух там було обмежено ще в 2003-м, при Боделане. В той же час розпорядження про скасування обмеження не було, так що знаки були зняті незаконно».

05.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250