В Одесі терорист погрожував підривати маршрутки

Співробітники карного розшуку затримали 37-річного жителя райцентру Тарутине Одеської області, який вимагав перерахувати йому на зазначений рахунок електронні гроші (web-money) в сумі понад 11 тис. грн.

Про це повідомили у Відділі громадських зв'язків Управління МВС України в Одеській області.

У разі несплати зазначеної суми він погрожував терористичними актами в громадському транспорті, зокрема, підривати маршрутки на території Одеси.

Отримавши по електронній пошті повідомлення від невідомого терориста, який погрожував привести в дію кілька бомб, встановлених в одеських маршрутках, місцеві оперативники провели ряд оперативно-розшукових заходів і зуміли встановити особу відправника загрозливих повідомлень.

За словами заступника начальника карного розшуку Одеського міськУВС Олександра Докійчука, «оперативним шляхом було встановлено адресу відправника, встановили відправника, яким виявився житель смт Тарутине Одеської області. Він був затриманий і дає свідчення».

Зокрема, затриманий не заперечує, що написав і відправив на адресу МВС листи з погрозами, підготувавши текст заздалегідь. Після чого прибув до Одеси, зайшов в інтернет-клуб, розташований в центрі міста, і відправив звідти електронне повідомлення на адресу МВС, яку знайшов в мережі, і став чекати результатів - знайдуть його чи ні. За словами затриманого, він «був упевнений в тому, що міліція встановить того, хто так безглуздо пожартував».

Зараз слідство вирішує питання про порушення кримінальної справи.

07.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250