Потоп в Києві: У мерії запевнили, що це "абсолютно нормальна ситуація"

Нагадаємо, вчора через сильний дощ рух транспорту в різних районах столиці було повністю паралізовано. Рівень води в деяких місцях сягав одного метра. У деяких районах столиці сильна злива супроводжувалась градом. Град пройшов також і в центрі міста.

Як сказав начальник Київавтодору Георгій Глинський: "Це злива і нормальна ситуація. Вода відразу зійшла. Є місця, де через стихійну торгівлю засмітилися стічні решітки, але наші бригади вже їх чистять".

У главку з надзвичайних ситуацій КМДА сказали, що в усі затоплені точки відправили насосні станції для відкачування води.

"Зараз кожен район повинен надати список місць, які систематично затоплює, ми будемо проводити там ремонти зливової каналізації", - сказав начальник главку НС Віталій Пшеничний.

Синоптики запевняють, що дощі в Києві закінчаться в п'ятницю.

"Це абсолютно нормальна ситуація в цей час. Кількість опадів - 18 мм. Це середній показник. 7 липня ми ще чекаємо таких же злив, а ось вже 8 буде сухо", - сказав начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Прогнозують синоптики і повернення спекотної літньої погоди: у вихідні температура підніметься до 28 градусів, а на початку наступного тижня - до 33.

07.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250