Для впровадження системи відеофіксації порушень МВС необхідно 1 млрд. гривень

Для впровадження в Україні автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху необхідно понад 1 мільярд гривень. Про це йдеться в звіті Рахункової палати від 11 червня за результатами аудиту Національної поліції, який проводили з 7 грудня 2017 по 1 березня 2018 року.
 
У звіті зазначено, що причина - "недостатність коштів для установки і функціонування відповідного обладнання і відсутність нормативних актів, що визначають технічні вимоги до системи фіксації, порядок обліку дорожньо-транспортних пригод і т.п.".
 
За розрахунками, проведеними фахівцями МВС та Національної поліції, потреба в коштах на створення і введення в експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху і програмного забезпечення до неї становить 318 млн ​​грн.
 
Відзначається, що для обстежень комплексної системи захисту інформації об'єктів і програмного забезпечення цієї системи необхідно - 29 млн грн.
 
На придбання та введення в експлуатацію відповідного комп'ютерного, мережевого і телекомунікаційного устаткування, а також мобільних комплексів автофіксації і транспортних засобів для їх розміщення потрібні 119 млн.грн.
 
Для придбання та введення в експлуатацію стаціонарних і пересувних комплексів автофіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення - 643 млн грн.
 
Загалом - понад 1 мільярд гривень.

13.06.2018рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250