Нова автомагістраль позбавить Бориспіль від транзитного транспорту

У планах відомчої організації побудувати в об'їзд Борисполя чотирьохсмугову дорогу, щоб звільнити місто від транзитного транспорту. В організації вже оголошено розшук консультанта для підготовки проектної документації для будівництва нової дороги.
 
"Об'їзна дорога навколо Борисполя є дуже важливим інфраструктурним проектом для нас. Це не секрет, що місто страждає від транзитних автомобілів, які проїжджають через його центр. В цілому більше 30 тисяч машин щодня. Це тягне за собою безліч негативних наслідків як для міста, так і для його жителів ", - повідомив керівник" Укравтодору "Славомир Новак.
Головне завдання стоїть в порівнянні різних варіантів і визначенні оптимального розташування об'їзної дороги. Вона повинна відповідати категорії 16 і мати не менше чотирьох смуг в кожному напрямку і максимально дозволену швидкість 110 км/год.
 
"Ця дорога буде відповідати найсучаснішим стандартам безпеки. Я неодноразово проїжджав через Бориспіль і знаю, що транзит може займати до години. Упевнений, що на об'їзд міста водії будуть витрачати не більше 5 хвилин", - додав Новак.
Дорога ставить перед собою мету поєднати трасу М-03 в об'їзд міста і забезпечити проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль-Запоріжжя-Маріуполь і траси Т-10-18 Бориспіль-Яготин-Жоравка. Проект може містити в собі реконструкцію і будівництво.
 
"Укравтодор" дає 10 місяців на створення окружної дороги без розрахунку часу на узгодження проектної документації.

13.06.2018рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250