В травні Український автопром обрушився на 40%

За травень зростання кількості вироблених транспортних засобів на заводах України виявився в 90 разів нижче, ніж за той же місяць десять років тому. Виробництво склало близько 440 машини, як повідомляє "Укравтопром". У порівнянні з травнем минулого року кількість випущених автомобілів знизилося на 43%.
 
Більш того, п'ятий місяць на формування статистики головним чином впливає складання автомобілів на заводі "Єврокар". Там в травні було випущено близько 370 автомобіля Skoda, що на 39% нижче, ніж в попередньому місяці.
 
Виробництво комерційних автомобілів також показало знижується динаміку і спад на 17% в порівнянні до минулого року. Якщо порівняти з квітнем, то з заводів вийшло на 5 машин менше.
 
І тільки виробництво автобусів в травні склало 63 буса, що показує зростання в 17% в порівнянні з травнем 2017 року.
 
У статистиці не вистачало тільки інформації від заводу з випуску КрАЗу, які з незрозумілих причин перестали розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.
 
Нагадаємо, що травень виявився провальним і для ринку автомобілів в Україні. Кількість проданих нових автомобілів в травні склало майже 6 500 штук, що на 1% менше, ніж в тому ж місяці минулого року.

13.06.2018рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250