Колір і аварійність автомобіля

Автомобілі якого кольору частіше за інших потрапляють в аварію? Порівнявши дані різних страхових компаній, можна прийти до висновку, однозначну відповід одна - автомобілі чорного кольору. 

По всіх інших кольорах точних даних немає - одне страхове агентство стверджує, що це автомобілі червоного кольору, оскільки їх власники більш амбітні, а інше заявляє, що більш небезпечні автомобілі кремового і сріблястого кольору, оскільки вони погано помітні в тумані і в сутінках.
Давайте подумаємо разом і виділимо найбільш небезпечні ситуації для автомобіля того чи іншого кольору. Прошу зауважити, що ми не будемо говорити ні слова про власника - якщо немає розуму в голові, потрапити в аварію з однаковою ймовірністю можна і на автомобілі червоного кольору, і на чорному.

Чорний, темно-сірий, темно-коричневий

Ніч; умови обмеженої видимості. Такий автомобіль погано помітний іншим водіям вночі, в сутінках, в тумані. Тому навіть якщо ви залишаєте автомобіль усього на кілька хвилин біля будинку, включить габаритні вогні - так він буде більш помітний і ніхто в нього «не припаркується».
 Коли ви їдете по шосе, обов'язково включайте протитуманні фари, як тільки почало сутеніти або пішов дощ. Так ви будете більш помітні на відстані - адже на великій швидкості все вирішують секунди

Кремовий, сріблястий автомобіль

Найбільш небезпечний в туман. Якщо у вашого автомобіля все ще немає протитуманних фар, обов'язково встановіть їх. При покупці на «протитуманках» не потрібно економити - це ваша безпека.

Білий

Дуже небезпечний взимку на наших теренах і в жарких країнах. Взимку його погано видно, оскільки він зливається зі снігом. А ось в жарких країнах білий колір дуже популярний. Його популярність пояснюється тим, що він відбиває 90 і більше відсотків світла, а темні кольори, навпаки, поглинають сонячні промені. Тому в білих автомобілях набагато прохолодніше, ніж в чорних. Так що в сонячних країнах частіше віддають перевагу саме білому кольору авто. Через велику кількість білого кольору в потоці все зливається, тому автомобіль білого кольору потенційно небезпечний. Але оскільки переїзд до Африки багатьом з нас не загрожує, цілий рік, окрім зими, ми можемо їздити на білому автомобілі - він прекрасно помітний у нас як вдень, так і вночі.

Червоний, жовтий, оранжевий і ін яскраві кольори

Найменш небезпечні, оскільки помітні всім учасникам дорожнього руху. Якщо його господар «дружить з головою» і вміє контролювати свої емоції, то можна сказати, що червоний і жовтий найбільш безпечні кольори. Хоча це в теорії, на практиці все інакше, оскільки червоний колір вибирають амбітні люди, які самі стають винуватцями ДТП.

09.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250