У Києві паркомісце коштує, як цілий автомобіль

У столиці вартість одного квадратного метра паркомісця у паркінгу дорівнює вартості квадратного метра житла.

Про це повідомив голова Тимчасової контрольної комісії Київради з питань контролю цільового використання коштів "Кіївтранспарксервіс" Юрій Дмитрук.

"На сьогоднішній день вартість 1 кв.м. паркомісця у паркінгу дорівнює вартості 1 кв.м. житла в місті, а вартість цілого паркомісця прирівнюється до середньої вартості автомобіля. Попит на даний вид послуг не зростає, а бізнес не зацікавлений в інвестуванні в таку нерухомість" , - сказав Дмитрук.

За його словами, зважаючи на таку ситуацію, будівництва підземних і багатоповерхових паркінгів у найближчій перспективі немає, оскільки бюджет Києва не витримає такого навантаження.

"За бюджетні кошти побудувати такі паркінги нереально. Тому комісія прийшла до висновку, що найбільш реальним напрямом вирішення проблем паркування на найближчі 5-10 років залишиться організація паркування на другорядних шпальтах протилежних до центральної частини міста, біля бізнес-центрів, розважальних закладів, на кінцевих станціях метрополітену, так званих перехоплюючих стоянках, і організація нічних автостоянок в мікрорайонах ", - зазначив Дмитрук.

12.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250