«ГАЗелі» отримають удосконалений бензиновий мотор

Ульяновський моторний завод почав виробництво модернізованих бензинових двигунів УМЗ-4216 об'ємом 2,9 літри, які встановлюються на комерційні автомобілі «ГАЗель-Бізнес» і «Соболь-Бізнес». За словами представників підприємства, такі агрегати стали надійніше і легші в обслуговуванні.

В оновлених моторах замість двох клинових ременів буде використовуватися один поліклиновий ремінь з автоматичним натяжітелем. Як говориться в прес-релізі заводу, це нововведення дозволить встановлювати більш потужний генератор (115А замість 90А) і компресор кондиціонера.

Крім того, завдяки модернізації ресурс приводного ременя збільшився в два рази - до 80 тисяч кілометрів, спрощена його заміна та обслуговування самого мотора. Також збільшено термін служби підшипників приводних агрегатів і встановлена нова посилена електромагнітна муфта вентилятора.

У 2008 році двигун УМЗ-4216 отримав вдосконалену систему випуску і змінену програму управління мотором. Він став на вісім відсотків могутніше і на чотири відсотки економічніше. На даний момент цей агрегат розвиває 123 кінських сили і 235 Нм крутного моменту.

Крім цього, «ГАЗель-Бізнес» доступна з 120-сильним (270 Нм) дизельним двигуном Cummins об'ємом 2,8 літра і з 2,4-літровим бензиновим агрегатом Chrysler.

12.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250