П'яний водій влаштував погоню за даішниками

Водій Citroen намагався зупинити автомобіль даішників, які везли його товариша в диспансер для перевірки на алкоголь.

Все почалося з того, що 10 липня в с. Червона Слобода (Черкаська область) даішники зупинили Citroen С4, засумнівавшись у тому, що водій в стані керувати машиною. Про це йдеться в повідомленні на сайті ДАІ.

Підозри правоохоронців підтвердилися - за кермом сидів чоловік із явними ознаками алкогольного сп'яніння. Поруч з ним знаходився пасажир.

На пропозицію проїхатися в диспансер для первірки водій відреагував досить своєрідно - замкнув машину і кинувся бігти. Даішники наздогнали порушника, посадили в службовий автомобіль і повезли в лікарню.

Тим часом пасажир Citroen знайшов власника автомобіля, який відпочивав біля річки. Чоловіки вирішили наздогнати даішників і «звільнити товариша по чарці». Службова машина їхала з включеною сиреною і проблисковими маячками, але водій Citroen наполегливо переслідував даішників і неодноразово створював аварійну ситуацію. Зупинити «скажений» автомобіль вдалося тільки за допомогою другого патруля.

З машини вийшов 30-річний господар, який почав матюкатися і погрожувати співробітникам ДАІ. Зрештою, до лікарні відвезли всіх трьох «бешкетників». Перевірка показала, що рівень алкоголю в крові всіх порушників перевищувала норму в шість разів.

Зараз за цим фактом Черкаський райвідділ проводить розслідування. Вирішується питання про притягнення порушників до відповідальності.

13.07.2011

рекламный баннер 300 на 250