ДАІ буде визначати наркоманів

Після низки резонансних аварій, які трапилися цього року у Вінниці, Державтоінспекція міста прийняла рішення купити тести для виявлення наркотичних речовин в організмі людини.

Перша партія з 30 тестів вже пройшла перевірку. І результати себе виправдали. За кілька днів інспектори затримали 22 водія, які керували автомобілем під дією наркотиків.

Друга партія з 30 тестів була закуплена на цьому тижні. Вони вже роздані інспекторам.Тепер визначити, чи знаходиться водій під дією наркотику можна за 10 хвилин.

Інспектори дорожнього руху будуть зупиняти водіїв, які порушують Правила дорожнього руху. Зупинивши машину, інспектор може визначити по виду водія чи вживав він наркотики. У такому випадку інспектор пропонує разом з водієм проїхати до наркодиспансеру. А там за допомогою нового тесту в присутності лікаря та медичної сестри проходить процедура, яка займає всього десять хвилин.

Всі пакети з тестом герметично закриті, їх відкривають у присутності водія. Вже через десять хвилин після проведення процедури прилад видає результат. «Sniper» виявляє в організмі 10 видів наркотичних речовин: амфетаміни, барбітурати, бензодіазоніни, екстазі, кокаїн, марихуану, менфітаміни, морфіни, метадону та фендіклідін.

Після того, як стан водія підтвердиться - інспектор відразу складає протокол і тимчасово затримує автомобіль на штраф-майданчику. Усі справи передаються до суду для прийняття рішення.

15.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250